INSERT NEXO – nowe oprogramowanie dla małych i średnich firm.

InsERT to znany wśród przedsiębiorców producent oprogramowania dla firm. Poczciwy Subiekt GT (system sprzedażowy), Rachmistrz GT i Rewizor GT (systemy księgowe) mają od marca tego roku młodszych kuzynów. Na rynek weszły bowiem nowe produkty firmy InsERT – Subiekt nexo, Rachmistrz nexo oraz Rewizor nexo. Nie są one udoskonaloną wersją aplikacji z serii GT, ale zintegrowanym systemem stworzonym całkiem od podstaw. Brzmi interesująco?

Pakiet InsERT nexo – na nowo i nowocześnie

Dla tych, którzy nie mieli dotychczas styczności z produktami InsERT, krótka prezentacja wspomnianych na wstępie trzech aplikacji.

  • Subiekt to system kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach: hurtowniach, sklepach, warsztatach oraz rozmaitych zakładach usługowych.
  • Rachmistrz jest programem do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczonym dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów albo rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
  • Rewizor wspomaga natomiast prowadzenie pełnej księgowości.

Wszystkie te aplikacje dostępne były dotychczas w wersji GT. Wraz z linią nexo zyskały nie tylko nową nazwę i kolorowe logo, ale przede wszystkim nowy interfejs, bogatszą funkcjonalność oraz rozwiązania dedykowane dla urządzeń mobilnych. Wszystko z myślą o użytkowniku. O początkującym przedsiębiorcy, który potrzebuje prostego w obsłudze, a jednocześnie dostosowanego do potrzeb, programu na start swojego biznesu. Ale też o przedsiębiorcy doświadczonym, który szuka nowoczesnych funkcjonalności i zintegrowanych rozwiązań dla rozwijającej się firmy.

Ułatwienia w obsłudze, zaawansowane funkcje, opcje wykorzystujące globalną sieć – to mieli na uwadze twórcy linii InsERT nexo.

Pakiet InsERT nexo – intuicyjny interfejs

Aplikacje linii InsERT nexo zostały połączone w jedną platformę – zintegrowany multiprogram. Jeżeli więc korzystasz z więcej niż jednego produktu InsERT, np. będziesz uruchamiał na swoim komputerze tylko jeden program. Każdy z nich posiada opcję konfiguracji różnych widoków oraz nadawania indywidualnych uprawnień dla każdego użytkownika osobno. Dzięki temu osoby widzą tylko te dane, które są im potrzebne w pracy. Mamy też możliwość pracy w kartach (wzorowanych na przeglądarkach internetowych). W takich zakładkach można uruchamiać poszczególne moduły lub oglądać pojedyncze dokumenty. Poza tym z każdego miejsca aplikacji dostępna jest wyszukiwarka, dzięki której szybko odnajdziemy dokumenty lub uruchomimy konkretne moduły. Wprowadzanie danych ułatwią natomiast specjalne skróty stworzone na wzór mnemoników, a skróty klawiszowe – obługę programu z klawiatury.

Pakiet InsERT nexo – e-Abonament i InsERT nexo LINK

Linia insERT nexo wykorzystuje możliwości Internetu zdecydowanie bardziej intensywnie niż wcześniej. W ramach e-Abonamentu programy mogą się między sobą komunikować zdalnie. To rewelacyjne udogodnienie pozwala na przesyłanie danych np. z aplikacji Subiekt nexo (z siedziby firmy) do Rewizora nexo albo Rachmistrza nexo (do biura rachunkowego). Poza tym dzięki usłudze e-Abonament można korzystać z bankowości elektronicznej dla wybranych banków, a także korzystać bez dodatkowych opłat z InsERT nexo LINK. Insert nexo LINK jest aplikacją pozwalającą użytkownikowi na podgląd danych handlowych, finansowych i księgowych z programów linii InsERT nexo.

Możesz kontrolować swój biznes korzystając z przeglądarki internetowej albo własnego urządzenia mobilnego z systemem Windows Phone 8.

Miejsce i czas nie ograniczają Cię w dostępie do najważniejszych informacji o stanie firmy – jest on prosty i szybki.

Pakiet InsERT nexo z e-Archiwum

Na koniec warto wspomnieć  o udostępnionej również dla nowej linii InsERT nexo opcji archiwizacji danych. Możesz przechowywać dane z dowolnej aplikacji InsERT nexo, w dedykowanej do tego infrastrukturze, w ramach usługi e-Archiwizacja. E-archiwum nie jest zwykłym dyskiem działającym w chmurze. Nie zapiszemy na nim dowolnych plików – InsERT przewidział bowiem zabezpieczenie danych przed nieautoryzowanym dostępem, ochronę przed zagrożeniami z sieci oraz przed zdarzeniami losowymi, np. nieprzewidzianą awarią sprzętu. Co ważne, archiwizacja odbywa się automatycznie w tle i nie obciąża przy tym systemu w sposób odczuwalny w pracy użytkownika. „Pojemność” e-archiwum można dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.

Nowe oprogramowanie dla firm InsERT nexo dostępne jest w dwóch wersjach: standardowej oraz wersji PRO. Wersja PRO jest bardziej elastyczna – dobra dla tych przedsiębiorstw, które szukają indywidualnych rozwiązań np. możliwości generowania zestawień czy dokumentów według własnego wzoru czy innych opcji dostosowania aplikacji do swoich wymagań biznesowych. Wersja standardowa pakietu zawiera natomiast wszystkie niezbędne funkcjonalności dla małej i średniej firmy.

Do rodziny nexo mają wkrótce inne aplikacji, a kolekcja oprogramowania dla urządzeń mobilnych ma się powiększyć. Trzeba przyznać, że InsERT wychodzi naprzeciw nowoczesnym przedsiębiorcom, dla których praca zdalna z wykorzystaniem możliwości Sieci jest teraz standardem.

Author: admin

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *